Part Time İş

İş İlanlari | yazar: | 88 | 14.666 Defa Okundu | 10 Kas 2012

Merhaba Değerli Ziyaretçilerimiz.

Hepimizin bir takım ihtiyaçları, hedefleri, kişisel ya da ailevi sorumlulukları ve geleceğe dair planları var.Bunları yerine getirebilmek adına çalışmak zorunda olduğumuz hayatın gerçeklerinden.Fakat ülkemiz ekonomosi ve hayat şartları gereği normal işlerde çalışıyor olmamız bize malesef yeterli gelmemektedir.Çünkü elde ettiğimiz gelir ihtiyaçlarımızı karşılamamıza yetmiyor.

Bundan dolayı ülkemizdeki bir çok kişi ek gelir elde edebilmek için part time iş arayışına girmektedir.Bu tarz işlere eğilim oldukça fazladır.Kişiler daha çok çalışıp, daha çok gelir elde edebilmek adına iki-üç işi birden yapmaktadırlar.Bu sayede elde ettikleri ek gelir sayesinde ihtiyaçlarınıda karşılayabilmektedirler.Part time iş derken ilk aklımıza gelen yarı zamanlı işler olmaktadır.Zaten kelime anlamı olarakta buna karşılık gelmektedir.Günümüzdeki part time iş ilanlarını incelediğimizde kişiler asıl işleriyle beraber bu işleri yaparken oldukça fazla efor sarfetmek zorunda kalmaktadırlar.Kişiler asıl işlerinin yanında bir de part time iş yaptıklarında sosyalleşmek için zaman ayıramamakta, ailesi ile vakit geçirememekte, yeteri kadar dinlenememekte ve hatta bir takım sağlık problemleriyle karşı karşıya kalmaktadırlar.

Kısacası kaş yaparken göz çıkarıyoruz.Şunu çok iyi bilmeliyiz ki sağlıktan daha önemli hiç bir şey yok.Ailemiz ve sağlığımız herşeyden önce gelmelidir.Çünkü bunların kaybını yaşadığımızda geri dönüşü ve telafisi olmayan bir yola girmiş olmaktayız.Bu yüzden seçimlerimizi yaparken dikkatli olmalıyız.Hayatımızı daha iyi bir şekilde yaşamak ve ihtiyaçlarımızı karşılamak için part time iş ararken bizim için doğru olan şartları sağlayan ek gelir kapılarını tercih etmemiz daha mantıklı olacaktır.Hem sağlımızı garanti altına almak hem de hayatımızı daha kaliteli bir seviye çıkarmak için adımlarımızı çok dikkatli atmalıyız.

Günümüzde bize ek gelir imkanı sağlayan en büyük pazar internettir.Ve internet üzerinden yapabileceğimiz bir çok part time iş mevcuttur.Bu konuda araştırma yaparken yüzlerce part time iş ilanı ile karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.İnternetten çalışmak ve ek gelir elde etmek kulağa oldukça tatlı geliyor.En güzel tarafı da yerimizden kıpırdamadan evimizden çalışabiliyor olmamız.Ailemize zaman ayırabilmemiz, ailemizin yanında olmak, bedenimize aşırı yük bindirmemek ve beynimizi kullanarak çalışabilmek.

Bir çok avantajı beraberinde getiren bir çalışma şekli aslında.Az önce bahsettiğimiz tüm olumsuzluklarda ortadan kalkmış oluyor bu sayede.İnternetten ve evimizden zaman ayırıp çalışabileceğimiz en güzel part time iş imkanı bence Network Marketing.

Yanlış duymadınız evet network marketing.Artık bu işi de internet üzerinden yapmak mümkün.İnternetin bize sunduğu nimetlerden faydalanarak bu dalda çalışabiliriz.Öyle kapı kapı dolaşıp pazarlama yapmadan interneti kullanarak network marketing yapmak mümkün.Biz biliyoruzki network marketingte en iyi kazanç elde etmenin yolu ürün satmaktan çok ekip genişletme biçimidir.Bu sayede part time olarak çalıştığımız bu iş kolundan umduğumuz rakamların çok çok üzerinde kazançlar elde edebiliriz.İstediğiniz gelir seviyelerine geldikten sonrada bu iş artık sizin için part time iş değil asıl işiniz olabilir.Önemli olan bir hedef belirlemek ve en kısa sürede belirlemiş olduğunuz hedefe ulaşabilmek.

Ben part time iş olarak başladığım bu yola artık tam zamanlı yani full time olarak devam etme kararı aldım.Şuan artık benim asıl işim bu.Ben hedeflediğim ek gelir seviyelerini aşarak asıl kazanç hedeflerime ulaştım.Artık Hayatımı daha kaliteli bir hale getirmek için kendime yeni hedefler koydum.Her zaman ulaşılan hedefler yeni hedefler doğurur.Sizlerinde bu yolda hedeflerinize ulaşacağınızdan eminim.Önemli olan doğru tercihi yapmak ve zaman kaybetmemek.

Çünkü zamanın telafisi veya geriye alınması söz konusu değil.Bu yüzden her geçen saniyemizin değerini bilmek zorundayız.

Ek Gelir elde etmek isteyen ve part time iş sahibi olmak isteyen herkesi işimiz incelemeye davet ediyoruz.Sizler de bizim gibi getirisi güzel part time iş sahibi olabilirsiniz.

Ben herkese bu yolda başarılar dilerim.Siz istedikten sonra yapamayacağınız hiç bir şey yok bundan emin olabilirsiniz.Yeter ki canı gönülden bunu isteyin ve çalışın, emek gösterin.

 

“Part Time İş” için 88 cevap

 1. soner algın diyor ki:

  part time yada internet başında geçirdiğimiz zaman içerisinde kazanabileceğimiz ilave bir iş neden olmasın

  • Ek Gelir diyor ki:

   Merhaba Soner bey,

   evinde bilgisayarı ve interneti olan her kesimden çalışma arkadaşımızla beraber kazanç neden olmasın :)

   Saygılarımızla,

   Kariyer Grup Yönetim…

 2. mesut temel diyor ki:

  bende iş arıyorm ama bu tam bana gore cevabınızı bekliyorum…?

 3. Burcu Yılmaz diyor ki:

  part time iş arıyorum cevabınıı bekliyorum ?

 4. serpil diyor ki:

  yarım gun ış arıyorum anadolu yakasında oturuyorum

 5. sinem diyor ki:

  merhabalar bu iş ilanı çok çektii öğretmenimm ve takıma girmeye kesinlikle hazırım

  • is ilanlari diyor ki:

   Merhaba Sinem Hanım
   —————————————————————————————–
   Bizimle çalışmak için Serbest zamanlı görevlerimizden birisini seçebilirsiniz. http://www.kariyergrup.net/hemen-basvur
   —————————————————————————————–
   Saygılarımızla,
   —————————————————————————————–
   Kariyer Grup Yönetim…

 6. Şevki Yakut diyor ki:

  Güzel bir part time iş, internet üzerinden yapılabilecek nadir işlerden bir tanesi part time olarak çalışmak isteyen o kadar çok kişi var ki bu iş gerçekten büyük bir fırsat. Bende bu fırsatı değerlendireceğim…

 7. [...] Part Time İş Fırsatımızı değerlendirmek için linke tıkla ve gel tüm analtılanların gerçek olduğunu online bilgilendirme odalarına bağlanarak kendin gör ve hemen değerlendirmeye başla [...]

 8. %ONLİNE İŞ PLATFORMU% %Online iş | Part time iş | netten para kazanma | Ek gelir % diyor ki:

  [...] Part Time İş Fırsatımızı değerlendirmek için linke tıkla ve gel tüm analtılanların gerçek olduğunu online bilgilendirme odalarına bağlanarak kendin gör ve hemen değerlendirmeye başla [...]

 9. Ali Taha diyor ki:

  Merhaba İzmir ili içinde B sınıfı ehliyet ile her türlü şoförlük yapabilirim :)

 10. ABUZER diyor ki:

  B SINIFI EKLİYETLI BİLGİSAYAR SERFİTİKALI VE DE OLURSA PART TIME İŞ İSTİYORUM .SAGOLUN

 11. Tuğba diyor ki:

  Merhaba önbaşvuru formunu doldurdum şimdi yapılması gereken nedir?

 12. FATMA diyor ki:

  sekreterim bilgisayarım hızlıdr ek iş arıyorum teşk.

 13. fırat diyor ki:

  slm internet üzerinden çalışabilirim bunun için zamanım var. öğrenciyim çalışmaya ihtiyacım var

 14. esra diyor ki:

  internet üzerinden nasıl bir iş olanağımız var??cevaplarınızı bekliyorum

 15. Funda diyor ki:

  Bence tamam

 16. Mehmet diyor ki:

  Butun isler online mi olacak ?
  Ayrica yas siniri nedir ?

  • Part Time İş diyor ki:

   Merhaba Mehmet Bey,

   Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.İnternet üzerinden online olarak iş platformumuzda çalışabilirsiniz.Yaş Kısıtlaması yoktur.Hangi yaştao lursanız olun bizimle beraber çalışabilirsiniz.Lakin 18 yaşından küçükseniz velinizin rızası olmalıdır.

   Şayet işimizle ilgileniyorsanız ; Hemen Başvur yazan sekmeden ön başvuruda bulunabilir, daha sonrasında işimiz hakkında detaylı bilgiyi odalarımıza bağlanarak canlı ve sesli olarak operatör arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.(Konferans Odamızın Adresi Ön Başvuru Sonrası Mailinize Otomatik olarak geleceiktir – Lütfen Mailinizin Gereksiz Bölümünü de Kontrol Etmeyi Unutmayınız.)

   Saygılarımızla,

 17. Enver UZUN diyor ki:

  Bende part time iş arıyorum internetten boş vakit geçirmektense neden olmasın diyorum.

  • Part Time İş diyor ki:

   Merhaba Enver Bey,

   Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz.Hemen Başvur yazan sekmeden ön başvuruda bulunabilir, daha sonrasında işimiz hakkında detaylı bilgiyi odalarımıza bağlanarak canlı ve sesli olarak operatör arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

   Saygılarımızla,

 18. yasin diyor ki:

  merhaba ben gececalışıyorum gündüzleri 1veya2 saatimiauırabilirim nedenolmasın teşekür

  • Part Time İş diyor ki:

   Merhaba Yasin Bey,

   Boş zamanlarınızı değerlendirerek bizimle beraber çalışabilirsiniz.İster günde 2-3 saat ayırın isterseniz 4-5 saat.Bu sizin tercihiniz.

   Saygılarımızla,

 19. Aygun diyor ki:

  Salam Ben Azerbaycanda yasiyorum sizinle calismam mumkun mu?

 20. Ümit ÇETİNKAYA diyor ki:

  boş vakitlerimde ilgilenebileceğim bir iş arıyorum…

  • Part Time İş diyor ki:

   Merhaba Ümit Bey,

   Hemen başvur sekmesine tıklayarak ön başvuruda bulunabilir ve daha sonrasında canlı destek odalarımıza bağlanarak işimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.İşimizi tamamıyla anladıktan sonra net kararınızı verip bizimle beraber çalışmaya başlayabilirsiniz.

   Saygılarımla,

 21. aslı akal diyor ki:

  merhaba.. ben aslı. 25 yaşındayım.. bilgisayar öğretmenliği mezunuyum.. sivas ta yaşıyorum. part time çalışabileceğim bir iş arıyorum… yardımcı olursanız çok sevinirim..

 22. Kübra diyor ki:

  17 yaşında açıkçğretim öğrencisiyim bende sizler gibi öğrenmek istiyorum

 23. özlem ışık diyor ki:

  eK GELİR OLARAK NASIL BİR İŞLEYİŞİNİZ VAR ÖĞRENMEK İSTERİM.

 24. yunus diyor ki:

  18 yaşındayım ve öğrenciyim.Para kazanabileciğim bir iş arıyorum.

  C#-SQL-az bişeyde XAML biliyorum.

 25. Miray Göksu diyor ki:

  Merhaba Ben Miray, Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi End. İliş. Bölümü’nde 4. sınıfta okuyorum.Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nde 4. sınıftayım. Part time iş arıyorum.Bilgilerinize…

 26. vedat senlik diyor ki:

  Universite ogrencisiyim hafta sonu ve hafta ici bazi gunler dersim yok bu is cok cazip geldi .bu ise ihtiyacim var.

 27. Ensar diyor ki:

  Part time işe ihtiyacım var

 28. melek diyor ki:

  Parttime. Is dediginiz ne uzerine bir istr lutfen ogrene bilirmiyim

 29. hüseyin yilmaz diyor ki:

  Merhaba ben tasören firmasinda temizlik elemani olarak calismaktayim sabak 06. 00 öglen 15.00 arasi calismaktayim 16.00 22.00 arasi is aramaktayim irtibat 0542 689 7071~HUSEYIN YILMAZ

 30. Ersin Tanrıkulu diyor ki:

  Merhaba bilgisayar programlama mezunu biriyim . 4 yıl da online satış yapan özel bir internet şirketinde çalıstım . Evimde internetim var ve evden yapabileceğim bir internet işi aramaktayım . Yardımcı olabilir misiniz ?

 31. nazlı diyor ki:

  Cuma ve hafta sonu calisabilcegim gunluk para alabilcegim bir is ariyorum. Haftanin 4gunude calisabilirim gunluk odeme sartiyla yardmcinoluesanz sevinirim ..

 32. can diyor ki:

  nasıl bir iş yapabilirsin

 33. Ümrann diyor ki:

  Mrb. şuan bir kamu kurumunda çalışmaktayım. Daha öncesinde bir bilişim firmasında yazılım eğitim ve destek uzamanı olarak çalıştım. Malum ekonomik sıkıntılar hepimiz için var ve şuan internet üzerinden yapabileceğim part time iş aramaktayım. Bana sunacağınız teklifleri bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

 34. dilek diyor ki:

  Ev hanimiyim bana ek qelir olcak bi isse neden olmasin..

 35. fatih sökmen diyor ki:

  merhabalar adım fatıh 27 yasındayım gündüzleri en gec aksam 6 da sonbulcak part tıme iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim…

 36. fatih sökmen diyor ki:

  merhabalar adım fatih 27 yasındayım en gec aksam 6 da son bulan part time işe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..

 37. orhan berat ünverdi diyor ki:

  19 yaşındayım üniversite öğrencisiyim konya merkezde oturuyorum part time iş arıyorum

 38. ilknur diyor ki:

  matematık son sınıf ogrencısıyım part tıme bır ıs arıyorum

 39. Utku BAYTUR diyor ki:

  Kimya Teknik Lisesi mezunuyum.Cumartesi veya pazar günleri çalışabileceğim ek iş arıyorum.

 40. Dudu diyor ki:

  mrh pc başında ek gelir veda gelmiyor kulağa yani :)

 41. Arda ADIGÜZEL diyor ki:

  Arda cenan ADIGÜZEL
  istanbul doğumluyum istanbul avcılarda yaşıyorum 14 yaşımdayım part time- full time iş arıyorum yaz boyunca çalışabilirim

 42. tuğba diyor ki:

  c.tesi pazar çalışabileceğim iş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim.. teşekkürler…

 43. aylin hasret otlu diyor ki:

  16 yaşındayım. lise 3.sınıf öğrencisiyim. Haftasonları ve hafta içi 4ten sonra çalışabileceğim bir iş arıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

 44. musa diyor ki:

  akşam ekmek paketleme işi arıyorum.d

 45. MERAL diyor ki:

  C.TESİ VE PAZAR GÜNÜ YAPABİLECEĞİM PART TİME İŞ ARIYORUM

 46. yasemin diyor ki:

  Haftasonu için evde ek iş arıyorum cevabınızı bekliyor olacağım..

  Şimdiden çok teşekkür ederim.

 47. muharrem diyor ki:

  merhaba anadolu yakasındayım,hafta içi 6 dan sonra ve hafta sonları ful part time iş arıyorum.
  0539 846 60 80

 48. sevgi diyor ki:

  merhaba
  ben hafta sonları evde yapabileceğim iş arıyorum bilgisayar konusunda da çok iyiyim teşekkür ederim

 49. mecnun diyor ki:

  Merhaba akşam 8.12 .1 arası ek iş arıyorum

 50. Selma diyor ki:

  Mrb;
  Akşam evden yürütebileceğim ek iş arıyorum.office programlarında iyiyimdir.

 51. gulçin diyor ki:

  boş zaman kalsın istemiyorum
  salı perşembe ve cumartesi günleri 4 ten sonra pazarları tam çalışmak istiyorum

 52. erol diyor ki:

  Acil ek iş arıyorum aksamları ve hafta sonları 05398221452 no’dan ulaşabilirsiniz tesekkurler.

 53. uğur uğurlu diyor ki:

  merhaba akşam 19:00’dan sonra ek iş arıyorum Anadolu yakası tercihimdir.

 54. hasan diyor ki:

  ben ek iş istiyorum evde yapabilicem bir iş olsun lütfen montaj işleri olaa bilir

 55. yunus diyor ki:

  saat 18 itibariyle çalışmaya başlıyabileceğim sivas merkezde bir iş arıyorum.

 56. özlem diyor ki:

  Merhabalar
  Haftasonu ctesi ve pazar günleri yarım günlük iş arıyorum.

  Dönüşünüzü beklerim

  Kolaylıklar dilerim

 57. birşat diyor ki:

  part time tezi işi arıyorum akşam 6 dan sonra gece 12 ye kadar müsaitim

 58. birşat diyor ki:

  cumartesi pazar tam gün

 59. Emre diyor ki:

  Merhaba, Ben Üniversite Öğrencisiyim Ve Okulumun Öğrenim Ücretini Karşılamak İçin Part Time İş(İnternet Üzerinden) arıyorum.Ve açıkcası ne yapmam gerektiğini tam anlayamadım, Bana Dönmenizi Bekliyeceğim…
  Saygılarımla.

 60. İLHAN diyor ki:

  BİR KAMU KURUMUNDA SERVİS ŞOFÖRÜ OLARAK ÇALIŞIYORUM AKŞAM 18 00 -23 00 SAATLERİ ARASI YAPABİLECEĞİM İŞ ARIYORUM

Bir Cevap Yazın